Częstochowa ul. Focha 20 (wejście od ul. Śląskiej) | Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00. Sobota: na telefon
34 321 34 88 telefon.png512 860 250

Ortopedia


dr n. med. Andrzej Jasiński

ortopeda-traumatolog, lekarz medycyny sportowej 

           
   J
est absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej im. L. Waryńskiego na wydziale lekarskim w Katowicach. Obecnie jest ordynatorem oddziału VI Urazowo - Ortopedycznego w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgi Urazowej im. J. Daaba w Piekarach Śląskich. Doktor Andrzej Jasiński specjalizuje się w leczeniu urazów, schorzeń oraz zniekształceń wrodzonych i nabytych.

  


 

dr Tomasz Lichorad   

ortopeda, traumatolog

       
     Doktor Tomasz Lichorad ukończył Śląską Akademie Medyczną w Katowicach na wydziale lekarskim w Zabrzu. Aktualnie pracuje na oddziale VI Urazowo - Ortopedycznym w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgi Urazowej im. J. Daaba w Piekarach Śląskich. Pracuje razem z doktorem Andrzejem Jasiński i specjalizuje się w leczeniu urazów, schorzeń oraz zniekształceń wrodzonych i nabytych. 
   


 


 

dr Adam Krzemiński

ortopeda - traumatolog 

       Młodszy asystent na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Absolwent śląskiego uniwersytetu medycznego oraz ukonczonego stażu podyplomowego w wojskowej akademii medycznej w Łodzi. Uczestnik licznych kursów oraz szkoleń z dziedziny ortopedii, stale doskonalizujacy wiedzę i praktyczne umiejętnościami zgodnie z kanonami nowoczesnych standardów medycznych. Członek lekarskiego zespołu klubu sportowego Wlokniarz Częstochowa. Pasjonujący się medycyna sportowa , artroskopowymi metodami leczenia chirurgicznego oraz holistycznym podejściem do pacjenta.