Częstochowa ul. Focha 20 (wejście od ul. Śląskiej) | Poniedziałek - Piątek 9:00-18:00. Sobota: na telefon
34 321 34 88 telefon.png512 860 250

Ortopedia


Prof. nadzw. dr n.med. Andrzej Jasiński

ortopeda-traumatolog, lekarz medycyny sportowej 

           
   J
est absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej im. L. Waryńskiego na wydziale lekarskim w Katowicach. Obecnie jest ordynatorem oddziału VI Urazowo - Ortopedycznego w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgi Urazowej im. J. Daaba w Piekarach Śląskich. Doktor Andrzej Jasiński specjalizuje się w leczeniu urazów, schorzeń oraz zniekształceń wrodzonych i nabytych.

  


 

dr Tomasz Lichorad   

ortopeda, traumatolog

       
     Doktor Tomasz Lichorad ukończył Śląską Akademie Medyczną w Katowicach na wydziale lekarskim w Zabrzu. Aktualnie pracuje na oddziale VI Urazowo - Ortopedycznym w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgi Urazowej im. J. Daaba w Piekarach Śląskich. Pracuje razem z doktorem Andrzejem Jasiński i specjalizuje się w leczeniu urazów, schorzeń oraz zniekształceń wrodzonych i nabytych. 
   


 


 

Dr Krzysztof Jasiński

ortopeda

 
     Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z Wydziałem w Zabrzu. Odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortoped ii i traumatologii narządu ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. W chwili obecnej pracuje na stanowisku starszego asystenta Oddziału Chirurgii Ręki Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Posiada największe doświadczenie w zakresie leczenia schorzeń kończyny górnej. Oddział w którym pracuje wykonuje rocznie ok 1800 operacji w zakresie schorzeń oraz uszkodzeń pourazowych obręczy barkowej, traunatologii ramienia , przedramienia, stawu łokciowego, nadgarstka oraz aparatu ręki. W codziennej praktyce zajmuje się również problemami pozostałych elementów narządu ruchu tj. kręgosłupa , stawów biodrowych , kolanowych , stawu skokowego i stopy u dorosłych i dzieci. Odbył szereg szkoleń w swojej specjalności w renomowanych klinikach w Polsce i zagranicą miedzy innymi w Szwajcarii , Niemczech oraz we Włoszech. Odznaczony przez Gazetę Dziennik Zachodni na liście najlepszych ortopedów w Województwie Śląskim w roku 2019 i 2020.